Прем’єр-міністр Володимир Гройсман відкрив форум WCFDavos Kyiv 2016

В Києві розпочалася третя регіональна сесія Всесвітнього комунікаційного форуму WCFDavos Kyiv 2016. Подія міжнародного масштабу об’єднала 55 спікерів з 10 країн і триватиме 2 дні, протягом яких відбудуться 11 панельних дискусій.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав учасників форуму WCFDavos Kyiv 2016. Свій виступ Прем’єр розпочав з оцінки ролі комунікацій для держави в цілому. «Ми багато спілкуємось і постійно отримуємо запитання — чому ви так мало комунікуєте, розповідаєте, пояснюєте? Я думаю, що це питання справедливе. Потрібно не тільки працювати, а потрібно комунікувати, чітко давати пояснення, навіщо ми це робимо, що це дасть, який це дасть результат. Водночас ми маємо розуміти і зворотню інформацію: що відбувається насправді, щоби коригувати свої дії. Тому комунікації зараз вкрай важливі», — наголосив Володимир Гройсман.

На думку Прем’єра, Україна зараз має відповісти як на зовнішні, так і на внутрішні виклики. В питанні зовнішніх викликів, зокрема, потрібно перемогти у протидії інформаційній агресії. «Боротьба йде сьогодні не між сторонами, а між ідеологіями, між принципами, між цінностями. І тут важливо, щоб ті цінності, які нас об’єднують демократія, свобода, непорушність міжнародного права, свобода слова ці цінності мають бути тими, які переможуть», — зауважив Володимир Гройсман. Говорячи про внутрішні виклики, Прем’єр підкреслив, що потрібно зосередитися на забезпеченні трансформації країни та її інтеграції у європейську спільноту. «Сьогодні ми бачимо, що економіка нашої країни починає оживати, але нам треба підвищувати це зростання, зазначив він. У нас немає часу. Тому наше завдання — рухатися швидко але ефективно».

При цьому, Прем’єр наголосив, що завдання змінити життя у країні є спільним як для влади, так і для суспільства. «І суспільство, і влада мають об’єднатися заради того, щоб досягти тієї мети, яку ми ставимо перед собою верховенство права, відсутність корупції, розвиток економіки, справедлива соціальна політика, врешті-решт створити країну, в якій комфортно жити і безпечно. Це завдання наше спільне», — підкреслив Прем’єр.

Ярина Ключковська, директор зі стратегії та розвитку комунікаційного агентства GROU, привітала виступ Прем’єра, зауваживши, що нарешті публічний діалог завдяки підтримці, в тому числі і очільника Уряду, перетворюється з чисто технічної на справді комунікаційну функцію держави. «Будемо вважати, що наш форум вже відкрито!» — додала вона.

В перший день форуму WCFDavos Kyiv 2016 відбулося декілька панельних дискусій.  Представники влади, бізнесмени, міжнародні експерти зі всього світу поділилися думками щодо можливостей використання стратегій win-win в Україні.

 

Онлайн-трансляція форуму: https://goo.gl/HydyR6

Генеральний партнер: «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Партнери: Медіа-холдинг «Медіа Група Україна», Компанія PepsiСo, ПАТ «Миронівский хлібопродукт», digital-агенція Ebola Communications, агенція Talan Events, «Центр контент-аналізу».

Форум відбувся за підтримки: мультимедійної платформи Ukraine Today, телеканалу новин «24», радіо «24» та «Європа Плюс», газети «Бізнес», журналу «Фокус», інформаційного агентства ZIK та телеканалу ZIK, онлайн-видання «Детектор медіа», журналу SBR, видання «Грушевського, 5», інвестиційного порталу InVenture, European Business Association (EBA), American Chamber of Commerce (ACC), «Спілки українських підприємців» (СУП), «Асоціації адвокатів України», Київського міжнародного економічного форуму, Києво-Могилянської бізнес-школи, Української асоціації зі зв’язків з громадськістю (UAPR), Міжнародної Асоціації Маркетингових Ініціатив (МАМІ), Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), незалежного агентства зі зв’язків з громадськістю «Комунікація та консультанти» (Литва), консалтингової компанії «Інститут PR» (Білорусь), комунікаційного агентства RED Communications (Азербайджан), PG Communications Kazakhstan/Press Club (Казахстан) та ін.