ДАНІЕЛЬ КОЛЕТИЧ

ДАНІЕЛЬ КОЛЕТИЧ

Експерт з кризових комунікацій і стратегії розвитку бізнесу, генеральний директор Apriori World, президент організаційного комітету Міжнародної конференції PRO PR, член IPRA (Міжнародна асоціація зі зв'язків з громадськістю) та CIPR (Хорватія)

З самого початку своєї кар’єри він був власником рекламного агентства, після продажу якого в 1996 році вирішує працювати в піарі, досягаючи цілей у залежності від різних проектів на території Словенії, Хорватії, Боснії і Герцеговини, Сербії, Чорногорії та Македонії.

Даніель отримав багатий досвід роботи, працюючи над різними PR і маркетинговими проектами для таких клієнтів, як Klaus HIPP, Pfanner, Bayer, Poly, Telemach, Fresenius. Це лише деякі з компаній, з якими він працював у сфері кризових комунікацій. Даніель особисто співпрацював з Його Святістю Далай-ламою, Іванкою Трамп, Армандом Ассанте і Мішелем Адамсом.

Займаючись вирішенням комунікаційних проблем, він є засновником найвпливовішої комунікаційної конференції Південно-Східної Європи PRO.PR conference. З 2011 року працює в Катарі завдяки ідеї Кришталевого м’яча (Crystal Ball) як брендингового рішення для Катару. З 2015 року група експертів і агенцій об’єдналася  у  Apriori World.

Краща стипендія для кращих студентів, Хорватська алея слави, студентська PR-конференція на Балканах PR ARENA, Перша сільськогосподарська конференція Slavonika – лише деякі з 250 проектів, до втілення яких Даніель і його команда причетні.