ДМИТРО ШИМКІВ

ДМИТРО ШИМКІВ

Заступник глави Адміністрації Президента України

Дмитро Шимків – заступник голови Адміністрації Президента України з 9 липня 2014 р., відповідальний за виконання адміністративних, соціальних і економічних реформ. Дмитро також є співголовою Виконавчого комітету реформ та Секретарем Національної ради реформ – консультативно-дорадчого органу при Президентові України.

Дмитро Шимків – підприємець, інноватор та професіонал із 20-літнім досвідом роботи у сфері інформаційних технологій в Україні, Європі та США. У травні 2009 р. Дмитро очолив представництво корпорації Microsoft в Україні і за цей час успішно вивів компанію з кризи, забезпечивши зростання бізнесу в усіх продуктових групах та сегментах клієнтів, а також створивши нові можливості для бізнесу.

Починаючи з 2011 р., Дмитро входив в десятку кращих топ-менеджерів України згідно з щорічним рейтингом «ТОП 100», який публікувався авторитетним фінансово-економічним виданням «Інвестгазета», та який у 2012 р. назвав Дмитра найкращим топ-менеджером України.

Дмитро Шимків закінчив Національний університет «Львівська політехніка» з дипломом інженера у галузі радіоелектроніки, інформаційних технологій та телекомунікацій.