ГІОРГІ БАРАМІДЗЕ

ГІОРГІ БАРАМІДЗЕ

Грузинський політик, виконувач обов'язків віце-прем’єр-міністра Грузії та міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції з 2004 по 2012 р.

Гіоргі Барамідзе – грузинський політик, виконувач обов’язків віце-прем’єр-міністра Грузії та міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції з 2004 по 2012 р. У 2012 р. він був обраний в якості віце-спікера Парламенту Грузії і в даний час займає цю посаду.

Він був одним із засновників Партії зелених Грузії, став співзасновником та активістом політичного комітету партії. Вже з перших днів абхазького конфлікту він очолював гуманітарний центр для підтримки населення Абхазії, котрий функціонував під егідою Партії зелених Грузії. Пізніше, Георгій Барамідзе керував Державним центром пошуків зниклих та звільнення в’язнів.

Барамідзе був обраний членом Грузинського Парламенту та став головою комітету з оборони та безпеки та парламентської делегації Грузії в парламентській асамблеї НАТО. Барамідзе став першим директором спільної програми грузинського уряду та ПРООН. Він відігравав активну роль у Революції троянд в листопаді 2003 р. Пізніше він був призначений на посаду міністра внутрішніх справ і міністра оборони Грузії.