ВОЛОДИМИР ХАНДОГІЙ

ВОЛОДИМИР ХАНДОГІЙ

Президент Української асоціації зовнішньої політики, раніше виконуючий обов'язки міністра закордонних справ України і заступника міністра закордонних справ, Надзвичайний і Повноважний Посол

Володимир Хандогій є президентом громадської організації «Українська асоціація зовнішньої політики» – «мозкового центру», що об’єднує провідних українських та зарубіжних фахівців у галузі зовнішньої політики, міжнародних відносин, права, економіки та інформації.

Має значний досвід роботи у сфері міжнародних відносин: майже сорок років перебував на дипломатичній службі в системі Міністерства закордонних справ України. Тривалу частину дипломатичної кар’єри провів на ключових посадах у представництвах УРСР, СРСР, України при ООН. Протягом багатьох років входив до складу керівництва МЗС України: у 2006-2010 рр. обіймав посади заступника та першого заступника Міністра закордонних справ України, а з березня по жовтень 2009 року виконував обов’язки Міністра закордонних справ України.

Має дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла, очолював посольства України в Канаді, Королівстві Бельгія, Великому Герцогстві Люксембург, Королівстві Нідерланди, Великій Британії, Місію України при НАТО, представництва при ряді міжнародних організацій.