ХЕННІНГ ДРАГЕР

ХЕННІНГ ДРАГЕР

Партнер зі сталого розвитку і корпоративної соціальної відповідальності у BDO Ukraine LLC

Хеннінг Драгер є експертом зі сталого розвитку, корпоративний консультант, письменник, громадський діяч і офіційний учасник кампанії з боротьби зі змінами клімату в Європі. Протягом більш ніж 16 років він працював в напрямку переходу до більш стійких корпоративних стратегій і практик, працюючи з відомими транснаціональними корпораціями, малими і середніми підприємствами, НГО і громадськими організаціями.

На позиції голови корпоративних кампаній в британському офісі Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) Хеннінг відповідав за забезпечення фінансування для глобальних екологічних програм Фонду. Був провідним аналітиком нефінансових ризиків в складі Goldman Sachs. Консультував з питань сталого в складі Friends of the Earth International, після чого працював директором відділу КСВ та сталого розвитку в лондонському офісі ACCA Global.

Закінчив дві магістратури, отримавши спеціальність з екології в університеті Страсклайда (Глазго), а також з економіки та статистики навколишнього середовища в бізнес-школах Стокгольма і Копенгагена. Має ступінь MBA зі сталого розвитку та управління природними ресурсами (університет Вашингтона). Має безліч сертифікацій за загальновизнаними стандартами сталого розвитку – AA1000AS, GRI, ISO 26000, CDP, CSAP і т.д.