ІРИНА НОВІКОВА

ІРИНА НОВІКОВА

Генеральний директор AGAMA communications

Ірина – висококваліфікований професіонал з більш ніж 15-річним досвідом роботи в області маркетингу, комунікацій та інноваційного розвитку.

Ірина отримала PhD в галузі інновацій в економіці. У червні 2013 року вона успішно завершила Executive Program в Університеті Сингулярності, США.

З 2010 року є членом ради IAMI (Міжнародна асоціація маркетингових ініціатив), а з 2014 року – член правління Всеукраїнської рекламної коаліції.

Її професійна кар’єра почалася в 1998 році з позиції менеджера з маркетингу у Фонді Private Initiative. З 2000 року вона займалася постійним контролем і керуванням інтегрованими маркетинговими послугами в Talan Communications, яка зберігає свої провідні позиції на місцевому ринку як найбільш ефективне і найбільш креативне агентство протягом майже 10 років (входить до складу AGAMA communications). Агентство виграло понад 100 галузевих конкурсів і потрапило до шорт-листів на Cannes Lions і Effie Awards.

Пізніше, в 2013 році вона стала генеральним директором новоствореної структури AGAMA communications, яка об’єднує 14 агентств холдингу Atlantic Group і інтегрує творчий потенціал, технології та підприємництво в роботу усіх її членів-агентств. AGAMA communications виступає в якості офіційного організатора і digital-партнера WCFDavos Kyiv. Компанія ініціювала і успішно провела digital-панель заходу, що зібрав відомих зарубіжних фахівців в області digital-комунікацій.