ІРИНА ЗОЛОТАРЕВИЧ

ІРИНА ЗОЛОТАРЕВИЧ

Директор WCFDavos Kyiv, член правління WCFDavos, директор PR та GR сервісів групи AGAMA communications

Ірина Золотаревич – директор WCFDavos Kyiv, член правління WCFDavos, директор PR та GR сервісів групи AGAMA Communications, член правління Української асоціації зі зв’язків з громадськістю (UAPR), член правління Всеукраїнської рекламної коаліції. Вона очолює оргкомітет найбільш відомого українського конкурсу PR-проектів PRAVDA Awards. Будучи членом правління WCFDavos з весни 2014 року, Ірина успішно провела 1-й WCFDavos Kyiv – українську сесію Давоського комунікаційного форуму в 2014 р. Український форум об’єднав понад сто учасників і 28 міжнародних спікерів, а також висвітлювався в ЗМІ 7 країн.

Як висококваліфікований фахівець вона має 15-річний досвід роботи в PR-індустрії. Прагнучи знайти найефективніше рішення, Ірина досягає видатних результатів – її команда AGAMA Communications отримала міжнародне визнання PR-проекту «Лист до сліпого уряду», який був включений в шорт-лист конкурсу Eurobest і удостоєний ґран-прі Effie Awards. Проект також отримав безліч національних нагород, таких як Golden Hammer, Red Apple і Golden Drum.

Ірина ініціювала і реалізувала проект Open Communications Lab для зустрічі лідерів думок з прем’єр-міністром України. Вона є автором і співавтором понад 40 лекцій і тренінгів з PR. Крім того, Ірина координує програму UAPR для студентів. Її особисті досягнення включають найпрестижнішу українську нагороду для PR-лідерів («Корифей»).