ІВЕТТА ДЕЛІКАТНА

ІВЕТТА ДЕЛІКАТНА

Виконавчий директор Singularity University Chapter Kyiv

Іветта Делікатна – експерт в області бізнес-комунікацій з 20-річним досвідом роботи в корпоративній сфері. У 1994 р. вона закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, отримавши звання спеціаліста із зовнішньо-економічних зв’язків. Пізніше, в 1999 р., Іветта закінчила аспірантуру Київського національного університету ім. Т. Шевченка, здобула звання кандидата економічних наук, а в 2011 р. – закінчила Університет Сингулярності в США.

З 1995 до 2005 р. вона працювала в Atlantic Group. У 2000 р. вона стала ініціатором і співзасновником українського BTL-клубу та Української асоціації маркетингових ініціатив (МАМІ), ініціатором та автором національної BTL-премії «Золотий PROпелер».

Також Іветта є ініціатором і співзасновником Української асоціації зі зв’язків з громадськістю (UAPR), першою головою правління UAPR, ініціатором та автором національного PR-конкурсу PRAVDA Awards. Свою кар’єру в комунікаційному холдингу Atlantic Group вона розпочала як екаунт-менеджер рекламного агентства Provid і виросла до генерального директора TalanGroup.

З 2006 до 2007 р. Іветта була генеральним директором Proximity (Росія). З 2008 до 2014 р. вона була членом правління Atlantic Group, засновником і керівником Корпоративного університету AGL Talentari. У 2014 р. Іветта стала співзасновником Українського кризового медіа-центру, керівником південно-східного напрямку та національних кампаній.

Протягом двох останніх років вона очолює команду консультантів з комунікацій «Communicating a New Ukraine» при Кабінеті Міністрів України. Нещодавно Іветта Делікатна була призначена радником Міністра інформаційної політики України.