ІЗАБЕЛА ТАБАРОВСКІ

ІЗАБЕЛА ТАБАРОВСКІ

Науковий співробітник, Wilson Center (США)

У 2012-2014 рр. працювала у Фонді Карнегі за міжнародний мир, здійснюючи реалізацію ініціативи Євроатлантичної безпеки – Нове Покоління (EASI Next Generation).

До приходу в Карнегі працювала у приватній комунікаційній компанії Emerging Markets Communications, де займалася стратегічними дослідженнями та аналізом; Школі уряду Кеннеді Гарвардського університету, де розробила і впровадила комунікаційну стратегію для її Американо-російського інвестиційного симпозіуму, який проводить школа; та у консалтинговій компанії Cambridge Energy Research Associates (CERA), де опублікувала безліч статей з геополітики євразійської енергетики і очолила створення флагманської ініціативи – Євразійського транспортного форуму CERA.

Була помічницею продюсера нашумівшого документального серіалу з економіки та глобалізації для PBS «Командні висоти: Битва за світову економіку», де розробила ключові складові переходу України до ринкової економіки. Серед інших її відеоробіт документальний фільм «Епоха СНІДу» для PBS/Frontline і нашумівше ток-шоу On Point з Томом Ешбруком на радіостанції NPR.

Має ступінь магістра гуманітарних наук з історії Росії Гарвардського університету і ступінь бакалавра мистецтв Університету Колорадо в Боулдері. Рідна мова – російська, володіє івритом, іспанською, французькою та німецькою.