КАТЕРИНА ГЛАЗКОВА

КАТЕРИНА ГЛАЗКОВА

Виконавчий директор Спілки українських підприємців, редактор і медіаменеджер

Катерина Глазкова очолює Спілку українських підприємців – перше найбільше об’єднання українських підприємців, метою якого є популяризація підприємництва та створення сприятливого бізнес-клімату для його розвитку в Україні. Спілка представляє та захищає інтереси незалежних українських підприємців, незважаючи на масштаб, галузь та географію їхньої діяльності.

Катерина має 15-річний досвід роботи у медіа та комунікаціях, зокрема у бізнес-виданнях. Починала кар’єру як тележурналіст, з 2004 року працювала у друкованих медіа, таких як журнал «Кореспондент», газета «Коммерсант-Украина». Брала участь у створенні журналів «Фокус» та Forbes Україна. З 2011 по 2014 роки була головним редактором ділового тижневика «Інвестгазета» та очолювала проект «ТОП-100». Певний час працювала у державних комунікаціях.

За роки роботи була одним з організаторів багатьох бізнес-подій, серед яких Business Wisdom Summit, конкурс бізнес-інновацій Upposition, Forbes Club, Forbes Конференції. Має репутацію одного з найкращих бізнес-редакторів країни, добре знає бізнес-середовище та проблематику українського бізнесу.

Закінчила факультет журналістики Московського державного університету ім. М. В. Ломоносова.