КАТЕРИНА СМАГЛІЙ

КАТЕРИНА СМАГЛІЙ

Директор Інституту Кеннана в Україні

З 2014 року очолює Київський офіс Інституту Кеннана.

Має більш ніж 15-річний професійний досвід, що включає роботу в міжнародних організаціях, дипломатичних місіях, фондах поширення демократії, громадянському суспільстві й наукових колах.

Катерина працювала консультантом Європейського фонду за демократію. У 2009-2012 роках керувала Антикризовою гуманітарною програмою Міжнародного фонду «Відродження». Сприяла започаткуванню Національного центру розвитку соціального підприємництва у Києві. У 2003-2008 Катерина працювала головним координатором зі зв’язків з Верховною Радою України у посольстві США в Україні.

У 2005 році нагороджена вищою почесною нагородою Державним департаментом США «За сталу високу продуктивність у сприянні поширенню демократії в Україні під час Помаранчевою революції 2004 року».

Доктор філософії з історії (Ph.D.) Центрально-Європейського університету, магістр права (LL.M.) Редінзького університету, бакалавр культурології Національного університету «Києво-Могилянська академія».

У 2012-2013 рр. досліджувала історію американської філантропії та соціальне підприємництво в Інституті Кеннана в рамках програми ім. Фулбрайта. У 2014 році випустила книгу «Зміни творить кожен із нас: соціальне підприємництво та стратегічна філантропія».

Катерина Смаглій – доцент Київського національного інституту культури та мистецтв, національний кореспондент Європейського музейного форуму в Україні, член Правління Всеукраїнської громадської організації «Українське фулбрайтівське коло».