МАРІЯ ЄФРОСИНІНА

МАРІЯ ЄФРОСИНІНА

Засновниця благодійного проекту Charity weekend, громадська діячка, телеведуча.

В 2014 році Маша Єфросиніна заснувала Charity weekend – серію благодійних заходів під гаслом «Проведи час із користю»: цикл лекцій, майстер-класів і public talk на теми, що хвилюють сучасних жінок; масштабні заходи, наприклад, дводенного спортивно-сімейного фестивалю «Сharity weekend. Здоровий день».  Гроші, отримані за вхідні квитки на події Charity weekend, ідуть на допомогу хворим дітям і сиротам із Цюрюпинського дитячого будинку-інтернату, дитячого будинку «Антошка» в м. Краматорську та Дружківського дитячого будинку-інтернату. Один із напрямів роботи – це закупівля ліків і медичного обладнання для відділення дитячої реанімації інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова.  За два роки завдяки Charity weekend вже зібрано більше 2 000 000 грн.

В 2005 р. Маша стала ведучою ювілейного, 50-го конкурсу «Євробачення», фінал якого відбувся в Києві. В якості креативного продюсера працювала  над циклом документальних фільмів про відомих українців «Прокинутися знаменитим».  Має досвід роботи на театральній сцені (антреприза «Допомогти так легко, або Звідки беруться діти») і в кіно («П’ять хвилин до метро», «Кольє для Снігової баби», «Потрійний захист»).

Серед найбільш відомих і рейтингових телепрограм, які вела Маша Єфросиніна, – «Підйом», «Фабрика зірок-3», «Гордість країни», «Мрії здійснюються», «Шоумастгоуон», «Відверто з Машею Єфросиніною». В 2002 р. разом з Юрієм Горбуновим отримала премію «Телетріумф» в номінації «Телевізійне шоу» (програма «Підйом»).

Освіту здобула в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка, інститут філології, спеціальність «перекладач з англійської та іспанської мов».