МАТЕУШ ГЖЕСЯК

МАТЕУШ ГЖЕСЯК

Спеціаліст в області міжособистісних і ділових відносин, тренер, автор книг про психологію успіху, зміни та відносини, емоційний інтелект і усвідомленість (Польща)

Матеуш – досвідчений і креативний психолог і коуч, що спеціалізується на мультикультуралізмі та інноваційному підході до бізнес-консалтингу та управлінню особистим життям. Він має дванадцять років досвіду з розробки і проведення семінарів, бізнес-консультування, мотиваційних виступів і коучингу по всьому світі. Займається різними проектами, консультує, проводить тренінги і майстер-класи, створює цифрові продукти для багатьох ринків, читає лекції в університетах.

Матеуш також є постійним гостем великої кількості теле- і радіопрограм, що транслюються в Польщі і за кордоном. Він працює з менеджментом компаній середнього і вищого рівня, підприємцями, селебріті, спортсменами та великою кількістю інших людей з усього світу. Понад 350 тисяч прихильників підписані на його акаунти у соцмережах. Він виступав з Ренді Гейджем, Робертом Чалдіні, Тоні Роббінсом, Брайаном Трейсі, Блером Сінгером, Робертом Кіосакі, Джеком Кенфілдом.

Коло його інтересів складає психологія, міждисциплінарні знання, подорожі, бразильський джиу-джитсу, винна культура.