МИХАЙЛО ВИННИЦЬКИЙ

МИХАЙЛО ВИННИЦЬКИЙ

Доцент Києво-Могилянської бізнес-школи, директор докторантури при Національному університеті «Києво-Могилянська Академія»

Михайло Винницький має ступінь доктора філософії в економічній соціології з 2003 року, отриману в Кембриджському університеті (Великобританія). До цього в 1997 році Михайло отримав ступінь магістра філософії в соціології та політиці сучасного суспільства (також у Кембриджі) і працював протягом 7 років (1992-1999) в якості віце-президента з продажів та маркетингу у Lava Computer MFG Inc. в Торонто, Канада. За час перебування на даній посаді продажі Lava значно збільшилася і її ринки розширилися за рахунок виходу на ринки Північної Америки, Західної Європи, Південно-Східної Азії та Австралії.

Сьогодні Михайло – директор докторантури «Києво-Могилянської Академії», де, на додаток до викладання на кафедрі соціології та в Києво-Могилянській бізнес-школі, він курує проект, спрямований на реформування традиційної для України системи «аспірантури» і перетворення її на докторантуру за європейським зразком. Після переїзду в Україну в 2003 році Михайло також брав активну участь в консультуванні кількох українських компаній з організаційних питань та питань управління, особливо щодо управління продажами. Серед клієнтів Михайла наступні українські компанії: АВТЕК, ASBIS, Каховський завод електрозварювального устаткування, Євроіндекс, Росава, Пласматек та інші.

Звичайний день Михайло починає і закінчує зі своїми чотирма дітьми, які, здається, розвиваються набагато швидше, ніж навіть він хотів би сподіватися. У вільний час Михайло намагається займатися двома найулюбленішими хобі: гірськими лижами, і польотами (він отримав ліцензію приватного пілота в 1999 році).