НАТАЛІЯ МИКОЛЬСЬКА

НАТАЛІЯ МИКОЛЬСЬКА

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України

У 2015 призначена на посаду заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України. На цій посаді відповідає за просування експорту товарів і послуг, а також вихід вітчизняних виробників на нові ринки. Окрім того, до її обов’язків входить представлення інтересів України у Світовій організації торгівлі.

Має 14-річний досвід роботи в якості юридичного консультанта у всіх сферах міжнародної торгівлі, включаючи СОТ і угоди про вільну торгівлю, торгове фінансування, транскордонні торговельні угоди і контракти, агентства та дистрибуції, франчайзинг та інші сфери.

Наталія Микольська працювала з кращими юридичними фірмами України та з урядовими установами. Її професійний досвід включає також і консультування у сфері потенційного впливу на бізнес «нових» угод про вільну торгівлю, розробці позиціонування і представництва інтересів клієнтів у відносинах з урядами тощо. Кілька років пані Микольська брала участь у проекті Doing Business і була радником Світового банку та Міжнародної фінансової корпорації з митного права та регуляторних питань.

Пані Микольська за українським рейтингом юридичних фірм була названа адвокатом номер один в Україні з питань міжнародної торгівлі. Також її послуги рекомендують The International Who’s Who of Business Lawyers 2014 і The International Who’s Who of Trade and Customs Lawyers 2014.