НУРУЛЬ АШИКІН ШАМСУРІ

НУРУЛЬ АШИКІН ШАМСУРІ

Програмний директор, Інформаційний та комунікаційний секретаріат WANITA UMNO та програмний керівник в університеті UCSI, переможець C4F Awards, Малайзія

Нурул Ашикін Шамсурі – директор малайзійської регіональної сесії Всесвітнього комунікаційного форуму, програмний і комунікаційний директор Yayasan Juwita, програмний директор комунікаційного секретаріату Wanita UMNO в Малайзії та програмний керівник в університеті UCSI. Експерт в області політичної комунікації, вивчала та представляла Малайзію на багатьох заходах по всьому світі. Має великий ентузіазм та творчу енергію, 7-річний досвід роботи в компаніях на батьківщині та за кордоном, включаючи роботу менеджером з продажів у NCL Solutions Sdn Bhd у кількох країнах і регіонах, таких як Греція, Китай, Південно-Східна Азія і Близький Схід, а також виконавчим директором у Lubri Oil Corporation.

Нурул виступала на різних міжнародних форумах, таких як Всесвітній комунікаційний форум у Давосі, форум Європейської Асоціації Комунікаційних Директорів у Лісабоні, форум Європейської асоціації політичної комунікації у Санкт-Петербурзі тощо. Була основним доповідачем із питань ділового спілкування круглого столу київської регіональної сесії Всесвітнього комунікаційного форуму в Україні, стала лауреатом Relationship of the Future Award Давоського комунікаційного форуму в 2015 році.

Крім того, вона входить до складу журі на присудження особистих нагород C4F Davos Award Давоського комунікаційного форуму.

Нурул прагне розширення залучення жінок у різні сфери в Малайзії, розвитку нового напрямку лідерства серед молодих жінок і збільшення впливу малайзійських жінок на міжнародному рівні.