ОЛЕКСАНДР КРАКОВЕЦЬКИЙ

ОЛЕКСАНДР КРАКОВЕЦЬКИЙ

Експерт з підтримки розвитку відкритих даних у Державному агентстві з питань електронного урядування України", координатор EGAP Challenge

Спікер, блогер, співак і музикант.

CEO української IT-компанії DevRain Solutions, що спеціалізується на веб-, хмарних та мобільних рішеннях (.NET, Xamarin, iOS, Android). У 2013 році компанія отримала нагороду Lead partner in creating mobile solutions on Windows Phone 8 (Провідний партнер у створенні мобільних рішень для Windows Phone 8) від Microsoft Ukraine.

Регіональний директор Microsoft протягом останніх 8 років і найцінніший спеціаліст Microsoft протягом останніх 6 років. Крім того, протягом декількох років висувався на Telerik Developer Expert і отримав українську нагороду The Best Professional in Software Architecture (Кращий спеціаліст архітектури програмного забезпечення).

Технічний директор компанії DonorUA – автоматизованої системи набору донорів крові в Україні, CEO Udonors – найбільш інтелектуальної системи залучення донорів крові, яка виграла Stockholm Weekend Startup: Social Innovation в 2016 році.

Кандидат технічних наук, опублікував 20 наукових статей і одну книгу про IT в Україні, освіту та R&D. Його робота була пов’язана з інтелектуальним аналізом даних, пошуком інформації, NER/NLP завданнями.

Заснував своє першу технологічне співтовариство Microsoft .NET Вінниця у 2005 році. Заснував Windows Phone 7 Rocks! і тепер керує співтовариством для IT-стартапів і підприємців AppClub.