ОЛЕКСІЙ ПОГОРЄЛОВ

ОЛЕКСІЙ ПОГОРЄЛОВ

Генеральний директор Української асоціації видавців періодичної преси

Успішний видавець з більш ніж 10-річним досвідом і головний редактор з більш ніж 13-річним досвідом розвитку та виведення в лідери сегменту спеціалізованих видань.

Автор більше ніж 120 публікацій у ЗМІ, автор або співавтор 3 книг з менеджменту видавничих компаній та управління редакційними колективами, дійсний головний редактор веб-сайту видавців (http://www.uapp.org/) та веб-сайту редакторів (http://www.redactor.in.ua/). Постійний експерт низки профільних видань по сегменту друкованих ЗМІ – «Телекритика», «Медіа Бізнес», «Media Marketing Review», «Директор типографії», Sostav.ua, Reklamaster.ua та ін.

Олексій – медіатренер, консультант і менеджер за контрактом на стадії створення, розвитку і вдосконалення управління для різних видавничих проектів – від «традиційного комерційного» до корпоративних журналів, газет, веб-сайтів.

З 2004 року Олексій є незалежним консультантом, автором майстер-класів і тренером зі встановлення і функціонування ефективних комунікацій. Він проводив майстер-класи з питань ефективної взаємодії фахівців PR і журналістів для слухачів Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), PR-фахівців Coca-Cola в Україні, для фахівців з агентств Pleon Talan Україна і «Радник», для HR-директорів і фахівців – на професійних виставках навчальних програм BOTEXPO 2007 і 2009 років та інше. Він є (був) радником в компаніях ExpoPromoGroup, Інком (департамент ІТ-консалтингу), супермаркет нерухомості «Квадратний метр», «Брокбізнесбанк», «Емвей Україна», «Національна контейнерна компанія», «Спільні розподільні системи» , агентства Pleon Talan Україна і «Радник» та інші.