В’ЯЧЕСЛАВ КЛИМОВ

В’ЯЧЕСЛАВ КЛИМОВ

Співзасновник компанії «Нова Пошта», Президент Спілки українських підприємців

Від початку існування компанії в 2001 до 2015 був генеральним директором «Нова пошта». Разом з партнером розробив та впровадив стратегію розвитку бізнесу, що вивела компанію на лідерську позицію на українському ринку експрес-доставки.

У 2015 році перейшов з посади генерального директора до Наглядової ради і зосередився на стратегічному управлінні групою бізнесів «Нова пошта». На разі до групи входять компанії «Нова пошта», «Нова пошта Інтернешнл», Nova Poshta International Operations (представництва в Молдові та Грузії), «НП Логістик» та «Пост Фінанс».

У 2016 році був обраний Президентом Спілки українських підприємців – першої об’єднаної сили, яка працює за межами політичних інтересів з метою формування сприятливого бізнес-середовища та популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України.

Здобув вищу освіту в Харківському авіаційному інституті (тепер – Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського) за спеціальністю «Проектування авіаційних двигунів і енергетичних установок». Наприкінці 90-х працював інженером-конструктором в АНТК ім. Антонова, займався викладацькою діяльністю в київській філії Харківського авіаційного інституту. У 2007 році отримав ступінь Executive MBA в Міжнародному інституті бізнесу в Києві.