ВАДИМ РАХЛІС

ВАДИМ РАХЛІС

Медіатор, спеціаліст з екстремальних переговорів

З 1998 року, проводить екстремальні переговори, тема яких – вирішення суперечок між рейдерами і комерційним підприємствами. Брав участь в переговорах з людьми, страждаючими від суїцидального синдрому і в переговорах зі злочинцями.

На даний момент консультує акціонерів і топ-менеджерів великих компаній по організації проведенню екстремальних переговорів і вирішенню конфліктних ситуацій в бізнес середовищі. Консультує фізичних осіб, здійснює посередництво та навчання з екстремальних переговорів (зокрема, методи першого контакту, контроль стану і управління емоціями опонента, в тому числі методи впливу і переконання). Серед клієнтів – крупні виробники та інтегратори: BAS Kazakhstan, Bahan Israel, HR-practice, HR-практика , Ritz-Carlton (Marriott, Kazakhstan) тощо.

Вивчав Гарвардський метод ведення переговорів в Сан-Франциско, США і в Тель-Авіві, Ізраїль. Сертифікований фахівець Adizes School за спеціалізаціями «Управління змінами» та «Ролі і стилі». Є дипломованим майстром НЛП. Закінчив курс навчання переговорам в Греції, Ізраїль («Переговори зі злочинцями, як тримати удар»). Провів більше 70 бізнес-посередництв.

Учень Ігоря Туніка, голови наглядової ради BPT GROUP і послідовника східної філософії (спеціалізація «Екстремальні переговори зі злочинцями»), а також Марка Гоулстона і Джорджа Колрізера.