ЮЛІЯ НІКІТІНА

ЮЛІЯ НІКІТІНА

Координатор процесів громадського діалогу, активіст-градозахисник

З 2011 року бере активну участь у захисті Києва від незаконних забудов і врегулюванні конфліктів між бізнесом і громадськістю за допомогою створення виборних громадсько-експертних рад, прямого публічного діалогу.

У 2011 році в якості координатора проекту Kiev Fashion Park в процесі врегулювання конфлікту між громадськістю та керівництвом проекту створила виборну експертну раду, до якої увійшли провідні українські митці, архітектори, культурологи та активісти.

У 2012 році приєдналася до групи активістів, незадоволених намірами компанії «Еста Холдинг» збудувати на Андріївському узвозі бізнес-центр. Після скасування проекту та вибачень компанії перед киянами в якості координатора громадського діалогу проекту «Юність на Андріївському» створила виборну двохпалатну громадсько-експертну раду, до якої увійшли провідні діячі української культури.

З 2014 року є координатором громадського діалогу проекту перекриття Андріївського узвозу механічними пристроями (болардами) – першого масштабного застосування системи такого типу в Києві.

В якості громадського активіста в 2012 році організувала мітинг-фестиваль на захист Пейзажної алеї від незаконної забудови та виставку скандальної картини «Останній день Ради». У 2015 році разом з ГО «Андріївсько-пейзажна Ініціатива» після трирічної боротьби домоглася першого примусового зносу зайвих поверхів у Десятинному провулку в Києві.