ЖАННА ПАНЧЕНКО

ЖАННА ПАНЧЕНКО

Заступник директора Центру комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка

Заступник директора Центру комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка, доцент, кандидат політичних наук, викладач і консультант з організаційних комунікацій та управління репутацією (Україна). Жанна Панченко доцент кафедри міжнародних медіакомунікацій і комунікаційних технологій в Інституті міжнародних відносин (ІМВ) КНУ імені Тараса Шевченка. Сфера наукових інтересів Жанни охоплює організаційні комунікації, цифрові комунікації, брендинг, маркетингові комунікації і управління репутацією, а також стратегічні комунікації, урядові комунікації, репутацію і брендинг країни.

Зараз вона працює над моделлю комунікації для КНУ імені Тараса Шевченка для забезпечення ефективних корпоративних комунікацій з основними зацікавленими сторонами. На додаток до її дослідницької та практичної роботи, вона також є консультантом з комунікацій і головним редактором офіційного веб-сайту та сторінок ІМВ у соцмедіа.

У 2015-2016 роках вона брала участь у програмі Європейської комісії мобільності для докторантів та аспірантів (HUMERIA) у Школі балтійського кіно, ЗМІ, мистецтв та комунікацій Талліннського університету (Естонія), в якості запрошеного лектора в Університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща) викладала курс «Стратегічні комунікації в умовах гібридної війни: досвід бізнесу і уряду України».

З 2010 по 2012 рік вона була доцентом в Національній академії державного управління при Президентові України, працюючи над дослідженням інформаційної політики та урядових комунікацій в Україні.