Визначено переможців національного етапу міжнародної нагороди в сфері комунікацій Communications for Future

В рамках регіональної сесії Всесвітнього комунікаційного форуму Davos Kyiv було названо переможців національного етапу престижної міжнародної нагороди C4F Davos Awards.

Нагорода відзначає як окремих особистостей, так і організації, за вагомі професійні досягнення у сфері комунікацій із творчим підходом і унікальним баченням майбутнього галузі. До складу журі нагороди увійшли 20 експертів з 13 країн світу.

Переможці за номінаціями для особистостей:

  • Idea of the Future – номінація призначена для справжніх новаторів, тих, хто розробляє ефективні комунікації, які випереджають час, для ще неіснуючих технологій, сервісів, продуктів. Переможцем визнано Вадима Рахліса, медіатора, спеціаліста з екстремальних переговорів, який заснував мобільні переговорні групи для вирішення конфліктів.
  • Titan of the future – ця номінація відзначає видатних професіоналів, які за допомогою комунікації персонально вплинули на зміну ринку чи суспільної думки, впровадили нове поняття чи категорію. Переможцем визнано Анну Петрову, засновницю Startup Ukraine та Selfmade Woman Community.

Переможці за номінаціями для організацій:

  • Technology of the Future – номінація відзначає компанії, які передбачають майбутнє і прагнуть збільшення соціального впливу їхнього продукту в довгостроковій перспективі. Переможцем визнано команду ProZorro, яка здійснює реформу публічних закупівель.
  • Trust of the Future – номінація розрахована на організації, що вміють завойовувати та підтримувати довіру клієнтів. Переможцем визнано компанію Procter&Gamble

Церемонія нагородження переможців українського етапу C4F Davos Awards відбулася 19 вересня 2016 р. в рамках WCFDavos Kyiv 2016.

 

 

C4F Davos Awards – щорічна нагорода для кращих фахівців у сфері комунікацій. Премії C4F Davos Awards присуджуються за вагомі професійні досягнення експертам і організаціям у сфері комунікацій із творчим підходом і унікальним баченням майбутнього галузі. Персональні нагороди вручаються фахівцям за значні досягнення, спрямовані на глобальне поліпшення комунікацій у широкому сенсі та справді ефективний внесок у посилення нових тенденцій розвитку комунікаційної галузі в усьому світі. Корпоративні нагороди вручаються компаніям, які встановлюють стандарти ефективності та професіоналізму для всієї глобальної комунікаційної індустрії і демонструють творчий підхід в реалізації власних комунікаційних стратегій і кампаній. Детальніше: http://c4f.forumdavos-kyiv.org/

Генеральний партнер форуму WCFDavos Kyiv – «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Партнери: Компанія PepsiСo, ПАТ «Миронівский хлібопродукт», digital-агенція Ebola Communications, агенція Talan Events.

Форум відбувся за підтримки: мультимедійної платформи Ukraine Today, телеканалу новин «24», газети «Бізнес», журналу «Фокус», інформаційного агентства ZIK та телеканалу ZIK, онлайн-видання «Детектор медіа», журналу SBR, видання «Грушевського, 5», інвестиційного порталу «InVenture», European Business Association (EBA), American Chamber of Commerce (ACC), «Спілки українських підприємців» (СУП), Київського міжнародного економічного форуму, Української асоціації зі зв’язків з громадськістю (UAPR), Міжнародної Асоціації Маркетингових Ініціатив (МАМІ), Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), незалежного агентства зі зв’язків з громадськістю «Комунікація та консультанти» (Литва), консалтингової компанії «Інститут PR» (Білорусь), комунікаційного агентства RED Communications (Азербайджан), PG Communications Kazakhstan/Press Club (Казахстан) та ін.

Організатор форуму: агентство GROU, управління репутацією і Public Affairs (група агентств AGAMA communications).