ДЖАННІ КАТАЛФАМО

ДЖАННІ КАТАЛФАМО

Співголова координаційного комітету WCFDavos

Джанні Каталфамо – засновником компанії cc:catalfamo і вважається одним із найпопулярніших блогерів як в Італії, так і в усьому світі. Він займав посаду президента Pleon в Італії. Його по праву називають євангелістом Web 2.0 європейського відділення Pleon Europe. Протягом чотирьох років він займався клієнтами в європейському відділенні IBM, а тепер практикує цю діяльність в Lenovo.

До Pleon в 1986 Джанні заснував італійське управління Lotus Development Corp. з офісом Мілані. За роки його роботи в компанії її штат значно виріс: від двох осіб, які приносили компанії 700 000, до 35 співробітників з більш ніж 10 мільйонами доларів щорічних продажів.

У 1981 році Джанні отримав спеціальність інженера-ядерника в Міланському політехнічному університеті – на той момент у нього за плечима була вже філологічна освіта. Після закінчення навчання він працював членом ради в технологічних асоціаціях, серед яких – Assintel і FED. .

Джанні – активний блогер в KETCHUM blog, а також веде свій персональний блог Son of Geek Talk, де публікує матеріали про соціальні медіа та цифрові технології.