Про WCFA

Вітальне слово президента

Асоціацію Всесвітнього Комунікаційного Форуму (WCFA) було зареєстровано в Давосі, Швейцарія, в листопаді 2014 року за ініціативи групи відданих своїх справі комунікаторів з Європи, Азії та Латинської Америки.

WCFA – некомерційна організація, яка регулюється офіційним Статутом і статтею 60 швейцарського Цивільного кодексу. Асоціація створена безстроково. Ця організація є політично і релігійно нейтральною. Штаб-квартира знаходиться у Давосі.

ЦІЛЬ:

WCFA прагне активно сприяти розвитку сучасних суспільних комунікацій у всьому світі.

Головні сфери діяльності

 • Формування міжнародної міжкультурної спільноти експертів та посилення їхнього глобального впливу через порядок денний, зосереджений на комунікаціях, ЗМІ, суспільних відносинах, брендингу та лідерстві.
 • Позиціонування комунікації як найважливішого фактору впливу на розвиток людства і з метою активізації досліджень майбутніх особливостей: нових моделей поведінки, моделей освіти, визнання і впливу.
 • Підтримка молодих спеціалістів шляхом фінансування міжнародних стажувань для студентів комунікаційних спеціальностей.
 • Підтримка щорічного Міжнародного форуму Communication on Top у Давосі в якості платформи, яка формує глобальний комунікаційний порядок денний та передбачає вплив різних медіаканалів на суспільство, бізнес і комунікаційну галузь.

ПРОЕКТ

(Для завантаження: клацніть правою кнопкою миші по посиланню вище та оберіть опцію «Зберегти посилання як» (Save link as))

association_sample_2

Засновники WCFA

WCFA була заснована групою видатних фахівців в області комунікацій із Болгарії, Індії, Мексики, Польщі, Росії та України.

Виконавча рада WCFA

Членство і форма заявки

* Заявки на членство приймаються протягом року

* Усі члени повинні дотримуватися офіційного Статуту організації.

До Асоціації входять:

 • засновники
 • члени Виконавчого комітету
 • активні учасники
 • почесні члени

Членство і форма заявки

* NB!

Членам WCFA пропонуються наступні переваги:

 1. Одна сторінка для реклами брендів організацій-членів у:
  буклеті Форуму WCFDavos + виданні World Communication Review
 2. Банери організацій-членів на сайті WCFDavos протягом року їхнього членства.
 3. Знижка від 30% до 50% на участь у будь-якій регіональній сесії WCFDavos поточного року для обох категорій членів – осіб та організацій.
 4. Знижка у розмірі 30% на участь у відповідному щорічному саміті WCFDavos для обох категорій членів – осіб та організацій.

WCFA

Маташтрасе 21
CH-7270 Давос Плац
Давос, Швейцарія
E-mail: yana@forumdavos.com
Tel: +41 76 277 1087

WCFDavos: контакти