АНДРІЙ ГУНДЕР

АНДРІЙ ГУНДЕР

Президент Американської торговельної палати в Україні

З 2015 року Андрій Гундер – президент Американської торговельної палати в Україні (ACC).

Уродженець Лондона, він протягом двох останніх десятиліть отримав репутацію провідного експерта з питань зв’язків з громадськістю та органами державної влади в Україні. Має широкий досвід роботи в бізнесі в Україні, зокрема, на керівних позиціях в GlaxoSmithKline і UMC (зараз «МТС Україна»).

Андрій Гундер з 2010 року очолював Український інститут у Лондоні і постійно виступав експертом з українського питання у світових ЗМІ. Надав понад 100 інтерв’ю таким провідним телеканалам і радіостанціям, як BBC, CNN, Sky News, Bloomberg TV, ITV, Al Jazeera та ін. брав участь в обговореннях актуальних для України питань у парламенті Великобританії, Палаті лордів (верхній палаті парламенту Великобританії), Оксфордському університеті, Лондонській школі економіки та Університетському коледжі Лондона.

Гундер заснував і керував діяльністю лондонського представництва української юридичної компанії Magisters і пізніше Sayenko Kharenko, де очолював практику зв’язків з державними органами. Згадані українські юридичні компанії в Лондоні служили провідником для міжнародних інвесторів в економіку України.