АНДРІЙ ПИШНИЙ

АНДРІЙ ПИШНИЙ

Голова правління АТ «Ощадбанк»

Андрій Пишний прийшов до «Ощадбанку» у 2000 році на посаду керівника юридичного управління, а у 2014 році став головою правління банку.

Вже кілька років поспіль займається комплексною модернізацією банку на основі розробленої спільно з PricewaterhouseCoopers стратегії розвитку банку та плану її реалізації.

Досвід роботи Андрія не обмежується лише банківською сферою, а й включає також політичну й парламентську діяльність – він був народним депутатом України VII скликання, а з 2012 року є першим заступником голови парламентського Комітету з питань регламенту.

Андрій Пишний є ініціатором низки соціальних проектів. Зокрема, за його ініціативою створене громадське об’єднання «Відчуй», яке допомагає адаптації людей, які втратили слух, або дітей, які народилися глухими. Андрій є активним драйвером філософії інклюзивного суспільства, завдяки чому «Ощадбанк» став одним з перших в Східній Європі банківських відділень, повністю адаптованих для людей з особливими потребами. Cпівавтор благодійного проекту «Мистецтво, що рятує», який реалізується спільно з Мистецьким Арсеналом та волонтерськими організаціями задля допомоги пораненим бійцям АТО та жителям прифронтової зони Донбасу, насамперед дітям.