ІГОР ГУМЕННИЙ

ІГОР ГУМЕННИЙ

Президент і співзасновник UBC Group, мережі чеських броварень «Старгород», член Ради директорів Спілки українських підприємців

Ігор Гуменний заснував компанію UBC Group у 1993 році як невелику юридичну фірму. Сьогодні UBC Group – №1 у світі з виробництва охолоджувачів, №2 у Східній Європі та №1 в Україні з виробництва холодильних шаф, №1 у світі з виробництва керамічних колон для розливу пива, №1 у Східній Європі з виробництва промопродукції – спеціалізованих меблів, тентів, світлової реклами, промоматеріалів. Компанія також виробляє холодильне обладнання для роздрібної торгівлі, є провідним постачальником інжинірингових послуг та дистриб’ютором спеціалізованого обладнання для компаній харчової промисловості у країнах СНД.

Ресторанний бізнес «Старгород» започаткував у 2005 році. Зараз це мережа пивоварних ресторанів із власними традиціями та культурою в Харкові, Львові, Дніпрі, Ризі, Сочі та Санкт-Петербурзі.

У 2006 році до капіталу компанії увійшов Європейський банк реконструкції та розвитку.

Сьогодні Ігор Гуменний є основним власником та президентом холдингу UBC Group, 25 філій якого розташовані по всьому світі (у Великобританії, Білорусі, Бразилії, Грузії, Канаді, Казахстані, США, Польщі, Росії, Чехії, Мексиці та Китаї), кількість співробітників – близько 5 000 осіб, виробничі  потужності розташовані в Україні.

Компанія має понад 600 клієнтів, серед яких Pepsi, Coca-Cola, Nestle, Kraft Foods, Carlsberg, AB InBev, Heineken, Anadolu Efes, Molson Coors, «Очаково», «Оболонь».