НАТАЛІЯ ЄРЕМЄЄВА

НАТАЛІЯ ЄРЕМЄЄВА

Засновник і генеральний директор компанії Stekloplast, член Ради директорів Спілки українських підприємців (СУП)

Компанія Наталії Єремєєвої Stekloplast почала роботу в 1997 році як невеличка регіональна фабрика з виготовлення  металопластикових вікон. Під керівництвом пані Наталії було розширено продуктовий портфель, збільшено потужність підприємства до 1 800 конструкцій на добу, створено 600 робочих місць. Сьогодні Stekloplast пропонує споживачам усі можливі типи світлопрозорих конструкцій. 10% продукції постачається на експортні ринки – в Бельгію, Німеччину, Казахстан, Австралію. В портфоліо компанії більше 300 будівельних об’єктів.  Серед них – відомі в Україні ЦУМ (Київ), ТРЦ «Пушкінський» (Донецьк), КДЦ «Менора» (Дніпро).

У 2013 році пані Єремєєва стала одним із організаторів Асоціації учасників ринку вікон і фасадів. Основна мета асоціації – розвиток ринку світлопрозорих конструкцій в Україні, формування системи прозорих правил взаємодії для всіх учасників – споживачів, виробників, продавців.

3 квітня 2016 року пані Єремєєва – член Ради директорів Спілки українських підприємців (СУП), яка захищає інтереси малого, середнього, великого бізнесу в державі та діє поза політикою.

Крім того, Наталія є членом Української спілки промисловців і підприємців, Асоціації власників сімейного бізнесу FBN, CEO Club Ukraine, Ukrainian Building Community, Асоціації «Аспен Україна», спікером kmbs.

Пані Наталія отримала дві вищі освіти у Національній гірничій академії України – інженерну і економічну. В 2013 році закінчила  President’s MBA-7 в Києво-Могилянській бізнес школі.