МИКОЛА ЖАНДОРОВ

МИКОЛА ЖАНДОРОВ

Член наглядової ради РroZorro, керівник торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua

Микола є членом наглядової ради системи електронних державних закупівель РroZorro і керівником офіційного учасника реформи державних закупівель – торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua. Майданчик дозволяє представникам малого та середнього бізнесу брати участь у державних та комерційних тендерах, а великим компаніям – користуватися у своїй діяльності всіма перевагами комерційних електронних закупівель.

Микола має значний досвід в організації продажів. У цьому напрямку він працював у таких компаніях, як Golden Telecom, DataGroup і Prom.ua. Крім того, сферою компетенції Миколи є управління бізнесом. Він керував департаментом по роботі з корпоративними клієнтами в телекомунікаційній групі Vega (частина групи SCM), займав управлінські посади в системному інтеграторі SiBIS і компанії «Небесна Криниця».

За фахом Микола філолог англійської та китайської мов. Серед сфер його робочих інтересів можна виділити маркетинг, фінанси, управління та участь у впровадженні реформ. До особистих відносяться література, історія та музика.