ОЛЬГА БЄЛЬКОВА

ОЛЬГА БЄЛЬКОВА

Народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Випускниця престижної Harvard Kennedy School of Government, у 2012 році Ольга обрана до Верховної Ради народним депутатом України, є заступником голови Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Постійний член української делегації в Парламентській асамблеї ОБСЄ, співголова парламентських позапартійних фракцій «За енергетичну незалежність України» і «За цифрове майбутнє України».

До того, як поринути у політику, Ольга набралася великого управлінського досвіду: була однією з керуючих партнерів компанії EastLabs – бізнес-акселератора для стартапів у Києві. Основним фокусом роботи Ольги в EastLabs був пошук нових команд для фінансування Eastlabs і створення програми розвитку команд в акселераторі. До цього вона була директором з міжнародних проектів управлінської команди Фонду Віктора Пінчука. Ольга вела проекти з інтеграції України в глобальне співтовариство, відповідала за надання міжнародних грантів, тісно співпрацювала з відомими міжнародними організаціями. Ще раніше вона займала посади фінансового та адміністративного директора в Land O’Lakes – аграрному маркетинговому проекті USAID. Також Ольга працювала на посаді заступника директора міжнародної програми Junior Achievement в Україні, просуваючи економічну освіту серед понад 30 000 студентів у 500 середніх школах по всій території України.