ТИМУР ХРОМАЄВ

ТИМУР ХРОМАЄВ

Голова Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку України

Тимур Хромаєв, як голова НКЦПФР з 2015 р., здійснює комплексне керування її діяльністю, в тому числі координує роботу членів Комісії, скликає і проводить засідання регулятора, здійснює керівництво діяльністю територіальних органів, у встановленому законодавством порядку вирішує кадрові питання, здійснює представницькі функції щодо діяльності регулятора.

Хромаєв розпочав свою кар’єру в 1997 р. у структурі Міністерства фінансів України, пройшовши шлях з провідного економіста до начальника Управління ринків капіталу Департаменту державного боргу. У 2001 р. став заступником Голови правління в ЗАТ «Комерційний банк НРБ-Україна», а з 2002 р. в ЗАТ «ТАС-Інвестбанк». У лютому 2003 року Тимур Хромаєв заснував інвестиційну компанію «АРТА», яка є одним з лідерів серед українських інвестиційних компаній, а з 2013 р. займав посаду виконавчого директора GASE Energy, Inc.

Тимур Хромаєв здобув першу економічну освіту в Union College, штат Нью-Йорк, США. Згодом з 2008 по 2010 роки він продовжив навчання у Київському університеті ім.. Т. Шевченка, Інституті міжнародних відносин на факультеті міжнародного права, отримавши ступінь магістра.