Створюючи майбутнє без конфліктів: стратегія win-win для досягнення успіху в житті та бізнесі

Два дні, 50 спікерів з 15 країн, 11 панельних дискусій, 3 історії успіху і 1 дебати – таким буде WCFDavos Kyiv 2016. Третя регіональна сесія Всесвітнього комунікаційного форуму, яка відбудеться в Києві 19-20 вересня, допоможе відповісти на питання, як побудувати майбутнє без конфліктів.

Програма заходу сформована і доступна на сайті київського Форуму forumdavos-kyiv.org. Організатори традиційно збирають лідерів змін – професіоналів із бізнесу, державних органів, громадських організацій і ЗМІ, щоб поділитися досвідом та ідеями ефективного застосування стратегії win-win для вирішення конфліктів в суспільстві, політиці та бізнесі.

«Конфлікти гальмують розвиток, віднімають енергію, призводять до криз і втрат. Працюючи над програмою форуму, ми поставили перед собою завдання – зібрати на одному майданчику представників влади, бізнесу, громадського сектору та медіа, щоб обговорити можливості застосування стратегії win-win на різних рівнях взаємодії, – коментує Катерина Засуха, голова організаційного комітету WCFDavos Kyiv 2016. – Провідні експерти-практики поділяться своїм досвідом про те, як вивести відносини зі своїми партнерами, клієнтами, співробітниками та навіть опонентами на якісно новий рівень. Рівень творення і співпраці. Сьогодні громадський запит на таку дискусію величезний».

Крім обговорення таких актуальних питань, як підвищення довіри до державної влади, роль інформаційно-медійних технологій у вирішенні конфліктів, національна економічна безпека і репутаційний капітал бізнесу, суспільства і держави, в рамках Форуму відбудеться церемонія нагородження переможців національного етапу престижної міжнародної нагороди C4F Davos Awards. Подача заявок відкрита до 6 вересня. Подробиці – на c4f.forumdavos-kyiv.org.

Стати учасником WCFDavos Kyiv 2016 можна, зареєструвавшись на forumdavos2016.ticketforevent.com/.

 

Генеральний партнер: «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Партнери: Медіа-холдинг «Медіа Група Україна», Компанія PepsiСo, ПАТ «Миронівский хлібопродукт», digital-агенція Ebola Communications, агенція Talan Events, «Центр контент-аналізу».

Форум відбудеться за підтримки: мультимедійної платформи Ukraine Today, телеканалу новин «24», радіо «24» та «Європа Плюс», газети «Бізнес», журналу «Фокус», інформаційного агентства ZIK та телеканалу ZIK, онлайн-видання «Детектор медіа», журналу SBR, видання «Грушевського, 5», інвестиційного порталу InVenture, European Business Association (EBA), American Chamber of Commerce (ACC), «Спілки українських підприємців» (СУП), «Асоціації адвокатів України», Київського міжнародного економічного форуму, Києво-Могилянської бізнес-школи, Української асоціації зі зв’язків з громадськістю (UAPR), Міжнародної Асоціації Маркетингових Ініціатив (МАМІ), Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), незалежного агентства зі зв’язків з громадськістю «Комунікація та консультанти» (Литва), консалтингової компанії «Інститут PR» (Білорусь), комунікаційного агентства RED Communications (Азербайджан), PG Communications Kazakhstan/Press Club (Казахстан) та ін.

Організатор форуму: агентство GROU Public Affairs and Reputation management (група агентств AGAMA communications).

 

Стати учасником події можна, зареєструвавшись на forumdavos2016.ticketforevent.com/.

 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся:

Алла Чеботнікова, PR-координатор WCFDavos Kyiv 2016

Тел.: +380 67 943 2662

E-mail: a.chebotnikova@grou.com.ua